Najkrajšie piesočné pláže v Česku: Kde si užijete najlepšie kúpanie

Česká republika je krásna krajina, ktorá ponúka veľa úžasných...

Najlepšie knihy tohto leta: Ktoré z nich prečítate jedným dychom

Čítate radi? Potom pre vás máme tri zaujímavé tipy...

Zistite významy jednotlivých farieb a objavte silu ich použitia

Správne použitie farieb podľa feng shui dokáže s vašim...

Nevyhadzujte vylisované citróny. Poslúži vám ako najekologickejší pomocník v kuchyni

Akonáhle je citrón vytlačený, vyhodíme ho. Tu si prečítajte,...

Prekvapte svojich blízkych darčeky, ktoré ich potešia

Vianoce sú sviatky pokoja a mieru, a tiež stresu...

Sú nám minulé životy predurčené podľa znamenia horoskopu

Mali ste niekedy sen taký živý, že ste naozaj verili, že sa to stalo? Alebo keď niekoho stretnete prvýkrát a máte pocit, že sa poznáte sto rokov. To všetko sa môže diať aj v súvislosti s minulými životmi. Hviezdy možno boli svedkami našej prítomnosti vo všetkých minulých formách života a my dnes máme možnosť nahliadnuť do oblastí, ktoré vám kedysi dávno boli vlastné.

Baran
S takými vodcovskými schopnosťami, odvahou, tvrdohlavosťou a silnou vôľou ste celkom iste boli veliteľom armády, ktorý zohral kľúčovú úlohu vo vojne. Vodcovia mocnej armády nebrali NIE ako odpoveď. Rovnaké je to s Baranom. Aj ten sa vydá robiť to, čo chce bez ohľadu na to, koľko armád sa ho pokúsi zastaviť.

Býk
Vo svojom predchádzajúcom živote ste mali hojnosť energie, silu vôle a vládli ste kreativitou. S veľkou pravdepodobnosťou ste bývali umelcom. Býci si vedia vychutnať pohodlie, luxus a sú znalí krásy i umenia. Váš cit pre estetiku silne naznačuje, že ste bývali umelcom, ktorý bežný ľud veľmi inšpiroval.

Blíženci
Blíženci sa celkom iste objavovali v dobovom šoubiznise. Vy kreatívni, energickí a inteligentní Blíženci, vy dodnes fungujete ako magnet, ktorý k sebe ľudí priťahuje intenzívnou silou. Aj v minulom živote ste boli obľúbení a široko zbožňovaní. Určite ste sa objavovali na provizórnych billboardoch a kultúrnych plagátoch ako hviezdy rôznych divadiel a iných predstavení.

Rak
Vy Raci ste známi svojou nezištnosťou a pomáhať druhým je pre vás prirodzené. Astrológia naznačuje, že ste v minulom živote mohli byť učiteľom v materskej škole. Ste bystrí, vysoko prispôsobiví, taktní, citliví, chápaví, vnímaví, súcitní a extrémne trpezliví. To všetko sú vlastnosti, ktoré sa krásne hodia na prácu s deťmi.

Lev
Plný kreatívnych nápadov a schopný výnimočne dobre vyjadrovať svoje najvnútornejšie emócie aj na papieri. Taký je Lev aj dnes. Pravdepodobne ste v minulom živote boli spisovateľom. Váš veselý duch, kreatívne myslenie a váš otvorený postoj. To všetko vás v minulosti inšpirovalo k napísaniu niekoľkých kvalitných riadkov.

Panna
Panny majú dokonalú schopnosť analyzovať, dedukovať a premýšľať všetko aj vo svojom súčasnom každodennom živote. Všetko nahráva tomu, že v minulosti ste boli úspešným vedcom. Myšlienky, nápady a rôzne perspektívy pravdepodobne stoja za niektorými inováciami, ktoré menili svet.

Váhy
U Váh pohľad do minulého života nie je žiadnym prekvapením. S divokou túžbou vniesť do sveta spravodlivosť, rovnováhu, harmóniu a mier by sme jedinca vo Váhach najčastejšie hľadali medzi sudcami. A to medzi takými, pred ktorými sa každý triasol.

Škorpión
Dnes už sú na tom Škorpióni dobre, ale v dobách dávno minulých boli manipulatívni, tajomní a diplomatickí vo svoj prospech. Ich faloš a chladnokrvnosť. To ich v minulom živote predurčovalo ku krvavej kariére. Keď vám niekto zaplatil za špinavú prácu, urobili ste to a nikdy ste nesklamali.

Strelec
Sloboda je pre vás posvätnou hodnotou. V dobách otroctva, vojen a chudoby ste tak veľmi pravdepodobne boli bojovníkom, ktorý v boji proti zlu nešetril šípy. Aj dnes ste na jednom mieste nepokojní a vyhľadávate dobrodružstvo. V minulom živote to platilo dvojnásobne a vždy ste nachádzali dôvod, za ktorý ste museli bojovať.

Kozorožec
Kozorožci majú z celého zverokruhu najsilnejšiu pracovnú morálku. Váš každodenný život je o práci, dosahovaní cieľov, nadväzovaní obchodných kontaktov a uzatváraní obchodov. Logický, racionálny a vždy pokojný Kozorožec jednoducho vie veci dotiahnuť do konca a nevzdáva sa. V minulom živote ste pôsobili ako riaditelia bánk či úspešní obchodníci.

Vodnár
Predtým neboli psychiatri takí, ako ich poznáme dnes. Boli skôr myslitelia, ležali v knihách a vedeli ostatným múdro poradiť. A presne to bola parketa Vodnárov. Tí mali schopnosť u nešťastlivcov vidieť aj vážne problémy, ktoré ostatní prehliadali. Vedeli laicky aj odborne skvele diagnostikovať a liečiť svojich pacientov.

Ryby
V spojení s Vodnárom ste vo svojom minulom živote boli niekým, kto miloval vytváranie vlastných pravidiel a objavovanie možností, z ktorých pramenil prospech ľudstvu. Bývali ste filozofom, ktorý mal iný pohľad na svet, ako tomu bolo u ostatných. Chceli ste pre nás všetkých zmeniť svet k lepšiemu a pravdepodobne ste to svojim to svojim spôsobom aj dokázali.

spot_imgspot_img