Najkrajšie piesočné pláže v Česku: Kde si užijete najlepšie kúpanie

Česká republika je krásna krajina, ktorá ponúka veľa úžasných...

Najlepšie knihy tohto leta: Ktoré z nich prečítate jedným dychom

Čítate radi? Potom pre vás máme tri zaujímavé tipy...

Zistite významy jednotlivých farieb a objavte silu ich použitia

Správne použitie farieb podľa feng shui dokáže s vašim...

Nevyhadzujte vylisované citróny. Poslúži vám ako najekologickejší pomocník v kuchyni

Akonáhle je citrón vytlačený, vyhodíme ho. Tu si prečítajte,...

Prekvapte svojich blízkych darčeky, ktoré ich potešia

Vianoce sú sviatky pokoja a mieru, a tiež stresu...

Odstráňte nepoddajné lepiace štítky pomocou bleskového triku s fénom

Džem sa zje a pohár by sa dal znovu použiť – nebyť tej lepiacej etikety, ktorú možno len ťažko odstrániť. Pomocou tohto jednoduchého bleskového triku môžete odstrániť odolné lepiace štítky bez zanechania zvyškov.

Tvrdohlavé samolepiace etikety sú nielen skutočným hororom na zaváracích pohároch, ale aj vtedy, keď ste si kúpili novú vázu, pohár alebo vonnú sviečku a lepiaca ceduľka sa jednoducho nie a nie zlúpnuť. Potom pomáha jediné: trpezlivo škrabať, že? To už nemusí byť pravda! Pomocou jednoduchého triku je možné odstrániť odolné samolepiace štítky bez zanechania zvyškov počas minúty. A to najlepšie na záver: V kúpeľni budete mať zaručene všetko, čo potrebujete.

Čítate správne: Pomocou bežného domáceho fénu odstránite nepríjemné lepiace štítky počas chvíľky. Princíp je jednoduchý: teplý vzduch z fénu zmäkčí lepidlo, takže samolepku je možné rýchlo odstrániť – bezo zvyšku. Ak to chcete vykonať, podržte fén na stredné nastavenie zo vzdialenosti asi 10 cm od štítku a zahrievajte ho asi minútu. Pokiaľ sú nálepky obzvlášť lepivé, sušte fénom o niečo dlhšie. Potom môžete poháre na džem a zaváracie poháre ľahko znova použiť.

spot_imgspot_img